Find os her

 

CoastZone A/S

Stadion Allé 70 

8000 Aarhus C

Tlf. 70 77 00 77

Mail. info@coastzone.dk

 

CoastZone Performance Center

Egholmvej 2

7160 Tørring

 

CoastZone Sjælland

Rungsted Strandvej 107

2960 Rungsted Kyst

 

CoastZone Comwell Campus

Korsør Lystskov 30

4220 Korsør 

 

 

 

Kontakt os

Ring til os på +45 70 77 00 77, skriv mail til info@coastzone.dk, eller send en besked herunder.

 

Find en medarbejder

Du er altid velkommen til at kontakte os direkte. Find din personlige kontakt og lær os bedre at kende nedenfor. 

Kan du ikke komme igennem, er vi på arrangement, men ringer tilbage hurtigst muligt. Du kan altid fange én af os på telefon 70 77 00 77 / info@coastzone.dk.

Team Jylland og Fyn

Martin Lotzkat

Martin Lotzkat

Account Manager


martin@coastzone.dk
41 61 11 11
Bastian Riis Sørensen

Bastian Riis

Team Training Manager


bastian@coastzone.dk
21 29 30 76

Sune Stüker Hansen

Team Training Manager


sune@coastzone.dk
27 12 71 71

Henrik Møller

Team Training Manager | HR | Partner


henrik@coastzone.dk
23 24 31 37

Simon Rønlev

CEO | Partner


simon@coastzone.dk
28 24 55 26

Brian Christiansen

Bestyrelsesformand | Partner


brian@coastzone.dk
61 16 98 94
Camilla Christiansen

Camilla Christiansen

Accountant


camilla@coastzone.dk
23 47 24 01

Bente Lundstrøm

Marketing Manager


bente@coastzone.dk
26 13 32 00
Ane Blach Madsen

Ane Blach

System & HR Coordinator


ane@coastzone.dk
30 29 19 16

Joan Dahl

Quality Manager


joan@coastzone.dk
27 51 07 52

Team Sjælland

Sofie Sandager

Team Training Manager


sandager@coastzone.dk
26 85 62 79

Henrik Hjørnevik

Team Training Manager


hh@coastzone.dk
26 66 74 97

Thomas Liebe

Team Training Manager | Partner


thomas@coastzone.dk
61 61 66 97

Tilmeld nyhedsbrev

Få sidste nyt fra vores verden, gode tilbud og VIP invitationer