Find os her

 

CoastZone A/S

Stadion Allé 70 

8000 Aarhus C

Tlf. 70 77 00 77

Mail. info@coastzone.dk

 

CoastZone Performance Center

Egholmvej 2

7160 Tørring

 

CoastZone Sjælland

Rungsted Strandvej 107

2960 Rungsted Kyst

 

CoastZone Comwell Campus

Korsør Lystskov 30

4220 Korsør 

 

 

 

Kontakt os

Ring til os på +45 70 77 00 77, skriv mail til info@coastzone.dk, eller send en besked herunder.

 

Find en CoastZone medarbejder

Du er altid velkommen til at kontakte os direkte. Find din personlige kontakt og lær os bedre at kende nedenfor. 

Kan du ikke komme igennem, er vi på arrangement, men ringer tilbage hurtigst muligt. Du kan altid fange én af os på telefon 70 77 00 77 / info@coastzone.dk.

Team CoastZone Jylland og Fyn

Henrik Møller

Team Training Manager | HR | Partner


henrik@coastzone.dk
23 24 31 37
Martin Lotzkat

Martin Lotzkat

Account Manager


martin@coastzone.dk
41 61 11 11

Brian Christiansen

Bestyrelsesformand | Partner


brian@coastzone.dk
61 16 98 94

Bastian Riis

Team Training Manager


bastian@coastzone.dk
21 29 30 76

Joan Nielsen

Quality Manager


joan@coastzone.dk
27 51 07 52

Sune Stüker Hansen

Team Training Manager


sune@coastzone.dk
27 12 71 71

Simon Rønlev

CEO | Partner


simon@coastzone.dk
28 24 55 26
Camilla Christiansen

Camilla Christiansen

Accountant


camilla@coastzone.dk
23 47 24 01

Marie Petersen

System & HR Coordinator


marie@coastzone.dk
22 90 91 14

Bente Lundstrøm

Marketing Manager


bente@coastzone.dk
26 13 32 00

Team Sjælland

Thomas Liebe

Team Training Manager | Partner


thomas@coastzone.dk
61 61 66 97

Sofie Sandager

Team Training Manager


sandager@coastzone.dk
26 85 62 79

Henrik Hjørnevik

Team Training Manager


hh@coastzone.dk
26 66 74 97
Janus Kleemann

Janus Kleemannn

Team Training Manager


janus@coastzone.dk
60 19 11 64

Tilmeld nyhedsbrev

Få sidste nyt fra vores verden, gode tilbud og VIP invitationer