Find os her

 

CoastZone A/S

Klamsagervej 16

8230 Åbyhøj

Tlf. 70 77 00 77

Mail. info@coastzone.dk

 

CoastZone Performance Center

Egholmvej 2

7160 Tørring

 

CoastZone Sjælland

Rungsted Strandvej 107

2960 Rungsted Kyst

 

CoastZone China Co., Ltd.

3/F, No. 139 Ruijin Road (No. 1), 200020 Shanghai, China

Kontakt os

Ring til os på +45 70 77 00 77, skriv mail til info@coastzone.dk, eller send en besked herunder.

 

Find en CoastZone medarbejder

Du er altid velkommen til at kontakte os direkte. Find din personlige kontakt og lær os bedre at kende nedenfor. 

Kan du ikke komme igennem, er vi på arrangement, men ringer tilbage hurtigst muligt. Du kan altid fange én af os på telefon 70 77 00 77 / info@coastzone.dk.

Team CoastZone Jylland og Fyn

Simon Rønlev

CEO | Partner


simon@coastzone.dk
28 24 55 26

Henrik Hjørnevik

Team Training Manager


hh@coastzone.dk
26 66 74 97

Marie Kau Linde

Marketing Manager


mk@coastzone.dk
26 13 32 00
Camilla Christiansen

Camilla Christiansen

Accountant


camilla@coastzone.dk
53 61 98 94

Henrik Møller

Team Training Manager | HR | Partner


henrik@coastzone.dk
23 24 31 37
Martin Lotzkat

Martin Lotzkat

Account Manager


martin@coastzone.dk
41 61 11 11

Joan Nielsen

Quality Manager


joan@coastzone.dk
27 51 07 52

Bente Lundstrøm

Marketing Manager (barselsorlov)


bente@coastzone.dk
26 13 32 00

Bastian Riis

Team Training Manager | Production | Partner


bastian@coastzone.dk
21 29 30 76

Malene Stornes

Event Manager


malene@coastzone.dk
28 74 81 20

Ajla Rekovic

Copywriter


ajla@coastzone.dk
28 45 62 30

Sune Stüker Hansen

Team Training Manager


sune@coastzone.dk
27 12 71 71

Marie Petersen

Data Manager & PA to CEO


marie@coastzone.dk
22 90 91 14

Pernille Rugholm Bøgehave

Project Coordinator


pernille@coastzone.dk
28 55 57 36

Team Sjælland

Thomas Liebe

Team Training Manager | Partner


thomas@coastzone.dk
61 61 66 97

Tobias Bartholdy

Team Training Manager | Production | Partner


tobias@coastzone.dk
28 51 22 77
Janus Kleemann

Janus Kleemann

Team Training Manager


janus@coastzone.dk
60 19 11 64

Jens Julsø

Account Manager


jens@coastzone.dk
23 83 84 96

Team CoastZone China

Rikke Dige Honum

CEO China


rikke@coastzone.dk
+86 178 2171 8314

Brian Christiansen

Partner | General Manager


brian@coastzone.dk
31 71 98 94

Tilmeld nyhedsbrev

Få sidste nyt fra vores verden, gode tilbud og VIP invitationer